Англійська для дітей у Школі FLASH

У наш час кожен розуміє важливість знання англійської для планування успішної кар’єри, подорожей та спілкування із іноземцями без жодних бар’єрів. Проте, для швидкого та успішного вивчення мови, необхідно знайти курс, який відповідатиме вашим потребам та стилю життя. Інколи є потреба вивчати мову інтенсивно, а інколи - робити перерву для відрядження чи відпустки. Найскладніше вибрати курси для дітей, адже примусити щось робити дитину без її бажання досить складно.

Мета школи англійської мови FLASH зробити так, щоб дитина полюбила заняття з англійської та отримувала від них максимум задоволення. Насамперед, визначається рівень знань дитини та підбирається відповідний колектив. Заняття проходять дуже весело, інтерактивно та динамічно. З перших годин дітей навчають спілкуватись, висловлювати свої думки та побажання, знаходити спільну мову з іншими. Кожен учень бере активну участь у процесі навчання, постійно спілкуючись із викладачем та іншими дітьми. Методика викладання англійської для дітей є дуже ефективною, системною та містить багато тренувальних вправ. Ми займаємось поглибленим вивченням англійської мови, розбираючи вимову, читання, писемне та усне мовлення у комплексі.

Курс відмінно поєднується зі шкільною програмою, доповнюючи її, та знімає із батьків додаткове навантаження з виконання домашніх завдань. Навчання у Школі FLASH – це спілкування, гра та навчання одночасно!

Якщо Вашій дитині виповнилося 7 років – запрошуємо на курси англійської для дітей. Заняття проходять у групі два рази на тиждень та тривають по 2 години.

У Вас все ще є сумніви?!

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття у будь-який будній день о 18:00!

За усіма подробицями звертайтесь за телефонами: (098) 503 52 74, (063) 199 57 97