What makes London up

З чого складається Лондон?

Манія червоного

Ймовірно, ви здогадалися, що я маю на увазі. Червоні телефонні автомати, червоні автобуси, червона форма для королівської варти, червоні лінії на національному стягу… Усі ці елементи складають британський національний характер. Англійці вважають червоний кольором веселощів, вдоволення, живильної енергії, молодості, сили молодості та свята. Вони сприймають його винятково у позитивному дусі. Деякі англійські (ідіоматичні) висловлювання підтверджують цей факт:

Red-blooded means brave – людина з червоною кров’ю = сміливий, відважний

Red letter day means a day off (at the calendar) - червоний день календаря = вихідний день

Paint the town red means to have fun, make some party.” – розфарбувати місто в червоне = повеселитися, влаштувати грандіозну вечірку

Біг Бен – це не те, що ви подумали

Щороку тисячі туристів та гостей міста звертаються до жителів Лондона з проханням підказати, де ж знаходиться їхній Біг Бен або сказати, наскільки він неперевершений, або попросити сфотографувати всю родину перед Біг Беном. І населення Великої Британії

вже звикло до цього. Однак… Вибачте, у вас виникла помилка! Мається на увазі, що ви намагаєтесь дізнатися про час, коли запитуєте «Що показує зараз Біг Бен?». Тим не менше, оптимальної відповіді тут немає. Як дзвін може показати вам час? Саме так. Біг Бен – це найбільший дзвін лондонської вежі Тауер, але це ніякий не годинник, і тим паче не будівля.

Лівосторонній рух – це єдиний вірний спосіб організації транспортного руху!

Як вам відомо, транспортний рух у Великій Британії – лівосторонній. І більше того, британці переконані, що це єдиний вірний спосіб устрою!

Лондонське таксі

Існує два види лондонського таксі – звичайне таксі та таксі чорний кеб. Останнє вважається більш престижним. Для нього використовують лише висококласні автомобілі, типу Мерседес-бенз. У лондонському таксі висока стеля, що зумовлено певним історичним фактом. Основною причиною наявності такої деталі у салоні кебу є те, що джентльменам не потрібно буде знімати капелюха, сідаючи в авто.

Водії лондонського таксі (мається на увазі, чорні кеби) добре освічені у своїй сфері. Перед отриманням ліцензії вони певний час проходять навчання. Що цікаво, вони не мають дозволу на пасажирські перевезення до здачі іспиту. Але коли вони долучаються до цієї

привілейованої групи, це означає, що Лондон з його гостями отримав ще одного висококваліфікованого спеціаліста! 80% лондонських чорних кебів не мають GPS, оскільки їхні водії прекрасно знають такі адреси, що ви собі й не уявляєте!